Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

02. februára 2024

IMT Smile pripravili Leto v Štiavnici, odohrajú tam až päť koncertovPráve v piatok IMT Smile prichádzajú s novými termínmi koncertov, ktoré sa však prekvapivo odohrajú iba na jednom mieste, bude ním amfiteáter v Banskej Štiavnici.Zdieľať
IMT Smile pripravili Leto v Štiavnici, odohrajú tam až päť koncertov

Skupina IMT Smile odštartovala nový rok v plnej sile. Spoločne so svojimi hosťami a vypredaným zimným štadiónom v Košiciach aj Banskej Bystrici nasledovali rovnako vypredané koncerty v Prahe, Brne a Bratislave. 


"Bol to naozaj divoký začiatok roka. Som rád, že ľudia prišli, spoločne s našimi fanúšikmi aj našimi hosťami sme natiahli tú vianočnú atmosféru a perfektne sme si to všetci užili," dodáva Ivan Tásler.

Ešte pred tým, ako budú v decembri pokračovať na štadiónoch, si spoločne s fanúšikmi užijú Leto v Štiavnici. Práve v piatok IMT Smile prichádzajú s novými termínmi koncertov, ktoré sa však prekvapivo odohrajú iba na jednom mieste, bude ním amfiteáter v Banskej Štiavnici. Piatkom tak začína aj predaj vstupeniek.

"Koncerty v Banskej Štiavnici majú vždy svoju osobitú atmosféru, nielen pre návštevníkov, ale aj pre nás ako kapelu. Preto tento rok odohráme v štiavnickom amfiteátri postupne päť koncertov," hovorí Ivan Tásler a dodáva: "Prvý koncert bude tradičnou spomienkou na významného štiavnického rodáka, fotografa Deža Hoffmana, a tu bude hosťom aj folkový doktor, MUDr. Pavel Malovič."

Leto v Štiavnici spoločne s IMT Smile sa v amfiteátri začína 25. mája a pokračuje 31. mája, 1. júna, 12. a 13. júla.

https://www.ticketlive.sk/sk/event/imt-smile-leto-v-stiavnici-2024


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poetka Mirka Ábelová spojila svoje básne so slovenskou jazzovou špičkou v projekte Smrť v paradajkovej omáčke
<< predchádzajúci článok
Na Hrebienku umelci zo zahraničia vyrezali sochy z 50 ton ľadu, návštevníkov budú tešiť do konca apríla (video)