Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. augusta 2020

Indického herca prepustili z nemocnice, bollywoodska hviezda mala negatívny test na koronavírusZnámeho indického herca Amitabha Bachchana prepustili v nedeľu z nemocnice v Bombaji, kde podstupoval liečbu pre nákazu novýmZdieľať
virus_outbreak_india_amitabh_bachchan_47896 549030b01a854185be06cf302a8e45e7 676x451 2.8.2020 (Webnoviny.sk) - Známeho indického herca Amitabha Bachchana prepustili v nedeľu z nemocnice v Bombaji, kde podstupoval liečbu pre nákazu novým koronavírusom. Jeho syn, herec Abhishek Bachchan, na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter oznámil, že bollywoodska hviezda mala negatívny test na vírus a bude doma odpočívať.


Oboch s ochorením COVID-19 hospitalizovali 11. júla a mladší Bachchan je ešte stále v nemocnici.

V nemocnici skončili pre koronavírus aj Abhishekova manželka, herečka Aishwarya Rai Bachchan, aj ich osemročná dcéra. Obe sa z COVID-19 už zotavili a nemocnicu opustili minulý týždeň.

Sedemdesiatsedemročný Amitabh Bachchan hral vo viac ako 200 indických filmoch. Predstavil sa aj v hollywoodskej romantickej dráme Veľký Gatsby (2013). Pôsobil tiež v politike a ako televízny moderátor. Za svoju prácu získal množstvo cien, napríklad aj francúzsky Rad čestnej légie.

Bachchanovcov často nazývajú prvou rodinou Bollywoodu. Aj manželka Amitabha Bachchana, Jaya, je herečka a politička. Ona sa koronavírusom nenakazila.


Zdroj: Webnoviny.sk - Indického herca prepustili z nemocnice, bollywoodska hviezda mala negatívny test na koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kosatka Tahlequah, ktorá plávala niekoľko dní s mŕtvym mláďaťom, čaká ďalšieho potomka
<< predchádzajúci článok
Facebook zablokoval podporovateľov brazílskeho prezidenta, nariadenie súdu považuje za extrémne

Indického herca prepustili z nemocnice, bollywoodska hviezda mala negatívny test na koronavírus - diskusné fórum čitateľov