Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. februára 2009

Jednu zranenú previezli z Banskej Bystrice do PartizánskehoJednu zo zranených, ktorá bola od soboty po nehode autobusu v Polomke v okrese Brezno hospitalizovaná v banskobystrickej Rooseveltovej nemocnici, dnes previezli do nemocnice v Partizánskom, bližšie ...Zdieľať
BANSKÁ BYSTRICA 23. februára (WEBNOVINY) - Jednu zo zranených, ktorá bola od soboty po nehode autobusu v Polomke v okrese Brezno hospitalizovaná v banskobystrickej Rooseveltovej nemocnici, dnes previezli do nemocnice v Partizánskom, bližšie k jej bydlisku. Pre agentúru SITA to uviedla hovorkyňa ministerstva zdravotníctva Zuzana Čižmáriková s tým, že stav pacientky sa zlepšil natoľko, že umožňoval tento prevoz. V Rooseveltovej nemocnici tak zostali štyria zranení z nehody v Polomke a v susednej Detskej fakultnej nemocnici 13-ročné dievča. „Stav zranených je stabilizovaný, začína s nim pracovať tím psychológov,“ uviedla Čižmáriková.


Ako ďalej informovala, v breznianskej nemocnici sú teraz hospitalizovaní šiesti pacienti z polomskej nehody. Dvaja, ktorých operovali ešte v sobotu, ležia na oddelení anestézie a intenzívnej medicíny, štyria na úrazovej chirurgii. Dnes jednému pacientovi operovali členok a ďalšej pacientke budú operovať koleno. V nedeľu večer prepustili z tejto nemocnice troch pacientov. Či bol medzi nimi aj šofér autobusu, Čižmáriková odmietla prezradiť. Vrchná sestra oddelenia úrazovej chirurgie uviedla, že na príkaz riaditeľa už nebudú poskytovať žiadne informácie, všetky poskytne hovorkyňa ministerstva zdravotníctva.

Všetkých štyroch pacientov z polomskej nehody, ktorých hospitalizovali v revúckej nemocnici, prepustili ešte v sobotu. Mali len ľahšie zranenia.

SITA

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Stav ťažko zranených z nehody v Polomke sa nezhoršil (22. 2. 2009)
 Krízový štáb rieši návrat zranených a obetí (22. 2. 2009)
 V Bánovciach zasahujú psychológovia (22. 2. 2009)
 Železničné priecestie v Polomke je podľa Kaliňáka prehľadné (22. 2. 2009)
 V Polomke sa zrazil vlak s autobusom (21. 2. 2009)
 Vlak v Polomke prevalcoval autobus, jedenásť mŕtvych (21. 2. 2009)
 Obetí nehody v Polomke bude asi až trinásť (21. 2. 2009)
 V B. Bystrici hospitalizovali 6 zranených po zrážke autobusu s vlakom v Polomke , dvoch idú operovať (21. 2. 2009)
 Swayze chce spasiť svet! (2. 9. 2005)nasledujúci článok >>
V obchodoch môže byť kozmetika z Číny, v ktorej je olovo
<< predchádzajúci článok
Kubínska Hoľa hostila najväčšie rodinné podujatie