19. augusta 2008

Kmeťová s Kohlovou v rozjazde až siedme

Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou obsadili v prvej z dvoch rozjázd K2 žien na 500 m na Hrách XXIX. olympiády v Pekingu až 7. miesto. Po slabšom štarte im ...

PEKING 19. augusta (WEBNOVINY) - Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou obsadili v prvej z dvoch rozjázd K2 žien na 500 m na Hrách XXIX. olympiády v Pekingu až 7. miesto. Po slabšom štarte im prvé tri lode, ktoré si zabezpečovali priamy postup do sobotného finále, odskočili a Slovenky akoby po polovici trate vidiac márnu snahu zlikvidovať náskok rezignovali. Siedma priečka bola nakoniec poslednou postupovou do štvrtkového semifinále, z ktorého postúpia iba tri najlepšie posádky. V rozjazde za víťaznými Nemkami Fanny Fischerovou a Nicole Reinhardtovou zaostali o 3,782 s. SITA