Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

15. novembra 2023

Koncert Roda Stewarta v Bratislave v novom termíne


Tagy: Koncert PR

V roku 2024 mieri na Slovensko jedna z najväčších legiend hudobného priemyslu, žijúca legenda rockovej scény, Rod Stewart. Hity, ktoré milujú celé generácie a formovali hudobný priemysel zaznejú v ...Zdieľať
15.11.2023 (SITA.sk) - V roku 2024 mieri na Slovensko jedna z najväčších legiend hudobného priemyslu, žijúca legenda rockovej scény, Rod Stewart. Hity, ktoré milujú celé generácie a formovali hudobný priemysel zaznejú v bratislavskej Tipos Aréne v novom termíne 22. mája 2024.

Rod


Koncert Roda Stewarta sa mal konať v pôvodnom termíne 23. júna 2024, no z technických a logistických dôvodov sa koncert presúva na nový termín – 22. mája 2024. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúceho termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí do 30. novembra 2024.

Rod Stewart je jedným z najpredávanejších umelcov v histórii hudby, s odhadovaným počtom 250 miliónov predaných platní a singlov po celom svete. Získal nespočetné množstvo najvyšších ocenení v hudobnom priemysle a v roku 2016 získal aj titul "Sir Rod Stewart", keď bol v Buckinghamskom paláci pasovaný za rytiera, za svoje počiny v oblasti hudby a dobročinnosti.

Repertoár Roda Stewarta obsahuje množstvo priam ikonických hitov ako "Baby Jane", "Do Ya Think I´m Sexy", "Young Turks", "Have You Ever Seen The Rain", "Sailing", "Maggie May", "Forever Young", "First Cut Is The Deepest" a mnohé ďalšie.

Rodova autentická interpretácia a emócie, ktoré vkladá do svojho spevu vytvárajú magický zážitok pre každého, kto má tú česť vidieť ho naživo.

ROD STEWART
22. MÁJ 2024 /TIPOS ARÉNA / BRATISLAVA
Vstupenky dostupné https://www.ticketportal.sk/event/ROD-STEWART?ID_partner=60

Informačný servis


Zdroj: SITA.sk - Koncert Roda Stewarta v Bratislave v novom termíne © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Koncert PR
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na Koncerte pre všímavých už tento piatok vystúpia Michael Kocáb a Karpatské chrbáty, FVCK_KVLT, ukrajinskí Go_A a ďalší.
<< predchádzajúci článok
Štúdia: Kométy môžu prenášať organický materiál z planéty na planétu