Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

30. apríla 2006

Lídrom Rely Argentíny aj po sobote Francúz LoebAj po sobotňajšom programe Rely Argentína, šiesteho podujatia prestížneho seriálu majstrovstiev sveta v rely, je na čele Francúz Sébastien Loeb na citroene. Úradujúci svetový šampión a líder ...Zdieľať

CORDOBA 30. apríla (WN/SITA) - Aj po sobotňajšom programe Rely Argentína, šiesteho podujatia prestížneho seriálu majstrovstiev sveta v rely, je na čele Francúz Sébastien Loeb na citroene. Úradujúci svetový šampión a líder priebežného poradia MS oproti piatku viac než zdvojnásobil svoj náskok na čele pretekov na vyše 43 sekúnd pred Nórom Petterom Solbergom jazdiacim na subaru. Tretie miesto zatiaľ patrí Talianovi Gianluigimu Gallimu na peugeote (+2:36,4). Jeden z favoritov Fín Marcus Grönholm, ktorému po piatkových technických problémoch patrila až 20. pozícia, si v sobotu výrazne polepšil a pred záverečným nedeľňajším programom je už desiaty.


Rely Argentína - poradie po 18. rýchlostnej skúške:
1. Sébastien Loeb (Fr.) Citroën Xsara 3:31:3,6h , 2. Petter Solberg (Nór.) Subaru Impreza +43,1 s, 3. Gianluigi Galli (Tal.) Peugeot 307 +2:36,4, 4. Henning Solberg (Nór.) Peugeot 307 +3:36,8, 5. Manfred Stohl (Rak.) Peugeot 307 +3:41,1, 6. Chris Atkinson (Austr.) Subaru Impreza +4:22,7, 7. Daniel Sordo (Šp.) Citroën Xsara +5:04,0, 8.

FOTO:SITA/AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ottawa a New Jersey už postúpili
<< predchádzajúci článok
Futbal: Steaua vraj prehrala semifinále Pohára UEFA po zásahu nahnevaného Boha

Lídrom Rely Argentíny aj po sobote Francúz Loeb - diskusné fórum čitateľov