Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. decembra 2020

Lučanský skončil v nemocnici, bývalý šéf polície podstúpil operáciuV súčasnosti obvineného exprezidenta Policajného zboru (PZ) SR Milana Lučanského hospitalizovali v Ústrednej vojenskej nemocnici SNP v Ružomberku. ...Zdieľať
img_5791 676x451 10.12.2020 (Webnoviny.sk) - V súčasnosti obvineného exprezidenta Policajného zboru (PZ) SR Milana Lučanského hospitalizovali v Ústrednej vojenskej nemocnici SNP v Ružomberku. Ako informoval týždenník .týždeň na svojej internetovej stránke, Lučanského museli operovať a v nemocnici ho stráži policajná eskorta.


Sudkyňa pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku vzala 6. decembra do väzby päticu obvinených v rámci akcie Judáš, medzi ktorými bol aj Lučanský. Dôvodom je obava z pokračovania v trestnej činnosti a ovplyvňovania svedkov.

Doplnil, že všetci obvinení podali proti rozhodnutiu sťažnosť, ktorou sa bude zaoberať Najvyšší súd SR. Ich trestná činnosť sa mala týkať najmä korupcie.


Zdroj: Webnoviny.sk - Lučanský skončil v nemocnici, bývalý šéf polície podstúpil operáciu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Legalsummit (nielen) o reforme justície: Témou dňa bude aj inováciami budovaný právny štát
<< predchádzajúci článok
Nadácia Gatesovcov daruje 250 miliónov dolárov na boj proti COVID-19

Lučanský skončil v nemocnici, bývalý šéf polície podstúpil operáciu - diskusné fórum čitateľov