13. mája 2017

Manchester City vyhral nad Leicesterom City 2:1

Futbalisti Manchestru City zdolali v sobotnom domácom stretnutí 37. kola najvyššej anglickej súťaže Leicester City 2:1. Foto: TASR/AP
Londýn 13. mája (TASR) - Futbalisti Manchestru City zdolali v sobotnom domácom stretnutí 37. kola najvyššej anglickej súťaže Leicester City 2:1. Zverenci Pepa Guardiolu viedli 2:0, ešte do prestávky znížil Šindži Okazaki a hostia mali v 77. minúte možnosť pokutového kopu. Riyhad Mahrez síce prekonal Willyho Caballera, ale pri pokuse sa pošmykol a hlavný arbiter Robert Madly neuznal gól pre dvojitý dotyk s loptou. Rozhodca nadstavil sedem minút, no ani počas nich sa už bývalému majstrovi nepodarilo vyrovnať.