23. decembra 2012

Manchester United zaváhal so Swansea, ManCity ho dobieha

Futbalisti Manchestru United remizovali v najvyššej anglickej súťaži po 20 dueloch s trojbodovým zápisom pre niektoré z mužstiev. Zverenci Sira Alexa Fergusona uhrali v nedeľu v 18. kole ...

manchester united swansea LONDÝN 23. decembra (WEBNOVINY) - Futbalisti Manchestru United remizovali v najvyššej anglickej súťaži po 20 dueloch s trojbodovým zápisom pre niektoré z mužstiev.

Zverenci Sira Alexa Fergusona uhrali v nedeľu v 18. kole Premier League 2012/2013 na trávniku waleského tímu Swansea City len nerozhodný výsledok 1:1 a ich náskok na čele tabuľky sa počas tohto víkendu zmenšil zo 6-bodového na 4-bodový.

Mestský rival a obhajca titulu Manchester City totiž v sobotu zvíťazil doma nad Readingom 1:0 zásluhou gólu Garetha Barryho z 93. minúty.

United v nedeľu viedli na Liberty Stadium 1:0 zásluhou francúzskeho krajného obrancu Patricea Evru, ale už do prestávky vyrovnal španielsky stredopoliar Michu a napokon išlo aj o definitívnu podobu skóre.

"Červení diabli" predtým naposledy remizovali v Premier League 22. apríla na svojom Old Trafforde s liverpoolským Evertonom divoko 4:4, hoci ešte v 83. min viedli 4:2.

Manchester United v 19. kole privíta v stredu 26. decembra o 16.00 h SEČ na vlastnej pôde Newcastle, Citizens sa v rovnakom čase predstavia v Sunderlande.

Výsledok úvodného nedeľňajšieho stretnutia 18. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

Swansea - Manchester United 1:1 (1:1)
Góly: 29. Michu - 16. Evra

1. Manchester United 18 14 1 3 44:25 43
2. Manchester City 18 11 6 1 34:15 39
3. Arsenal 18 8 6 4 32:18 30
4. Everton 18 7 9 2 30:22 30
5. Tottenham 18 9 3 6 30:25 30
6. West Bromwich 18 9 3 6 26:22 30