21. septembra 2013

Marcel Hossa sa podieľal gólom na vysokom víťazstve Rigy

Slovenský reprezentačný brankár Rastislav Staňa neuspel s tímom CSKA Moskva v sobotňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti Torpedu Nižnyj Novgorod a nezabránil domácej prehre 1:2. ...

Moskva 21. septembra (TASR) - Slovenský reprezentačný brankár Rastislav Staňa neuspel s tímom CSKA Moskva v sobotňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti Torpedu Nižnyj Novgorod a nezabránil domácej prehre 1:2.

Tridsaťtriročný brankár odchytal v drese CSKA celé stretnutie, inkasoval dva góly a pripísal si 20 úspešných zásahov.

Ďalší Slovák Marcel Hossa naštartoval Dinamo Riga otváracím gólom duelu v 12. minúte za víťastvom proti Víťazu Podolsk. Tridsaťjedenročný útočník strávil na ľade takmer dvadsať minút, počas stretnutia ohrozil bránku Podolsku iba raz a bol z toho gól. Lotyšský zástupca v KHL zvíťazil napokon 6:1.