Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

Denník - SprávyPridajte sa
Ste na Facebooku?
Ste na Twitteri?
Pridajte sa.

 Mobilná verzia


 24hod.sk    Z domova    Regióny

10. apríla 2013

Matku a jej druha odsúdili, dcéry predávali na sexNa šesťapolročné tresty odňatia slobody za pokračujúci zločin kupliarstva v spolupáchateľstve odsúdil dnes odvolací senát Krajského súdu v Banskej Bystrici 41-ročnú Emíliu Oláhovú a ...Zdieľať
prostitucia BANSKÁ BYSTRICA 10. apríla (WEBNOVINY) – Na šesťapolročné tresty odňatia slobody za pokračujúci zločin kupliarstva v spolupáchateľstve odsúdil dnes odvolací senát Krajského súdu v Banskej Bystrici 41-ročnú Emíliu Oláhovú a jej 50-ročného druha Vlastimíra Demeho z okresu Lučenec.


Dvojica posielala dve dcéry Oláhovej na „sexuálne“ zárobky k motorestu Halier pri Lučenci a brala im potom takto zarobené peniaze.

Oláhová s druhom Demem najprv zneužili mentálne postihnutú 18-ročnú dcéru Miroslavu, ktorá prostitútku pri motoreste na ich pokyn robila približne od Vianoc 2010 do apríla 2011. Na miesto „výkonu“ najstaršieho povolania na svete ju vozili a následne oberali o zárobok.

Na prostitúciu presvedčili aj ďalšiu Oláhovej dcéru Moniku. Tú na parkovisko k motorestu väčšinou dávali doviezť taxíkom. Potom ju z krovia sledovali a brali jej zárobok. Monika poskytovala sexuálne služby náhodným mužom za peniaze v sume od 50 do sto eur od presne nezisteného času do 5. septembra 2011.

Okresný súd v Lučenci Oláhovú i Demeho uznal za vinných z kupliarstva a oslobodil z trestného činu ohrozovania mravnej výchovy mládeže. Obaja sa odvolali s tým, že sú nevinní a dcéry chodili k motorestu na „zárobky“ dobrovoľne.

Krajský súd argumenty matky a otčima označil za neopodstatnené a ich odvolania zamietol. Rozhodnutie odvolacieho súdu je právoplatné.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prevádzkovateľ potopenej Concordie dostal miliónovú pokutu
<< predchádzajúci článok
Dlh tretej najväčšej ekonomiky eurozóny porastie

Matku a jej druha odsúdili, dcéry predávali na sex - diskusné fórum čitateľov