Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. apríla 2021

Matovič ide do Ruska rokovať o vakcíne Sputnik V. Urobí všetko pre to, aby sa ním mohlo očkovaťMinister financií Igor Matovič ide do Ruska rokovať o vakcíneZdieľať
01 2 676x488 8.4.2021 - Minister financií Igor Matovič ide do Ruska rokovať o vakcíne Sputnik V. Ako uviedol na sociálnej sieti, vo štvrtok sa stretne v Moskve s Kirillom Dmitrievom, CEO Ruského fondu pre priame investície (Russian Direct Investment Fund), pod ktorého priamo spadá výrobca vakcíny Sputnik V Gamaleya a s ktorým expremiér dohodol celý kontrakt na 2 milióny ruských vakcín.


 

„Akékoľvek pokútne a systematické snahy zabrániť tomu, aby sa Sputnik V na Slovensku mohol používať, z hĺbky duše odsudzujem a urobím všetko pre to, aby boli nakoniec neúspešné a milión ľudí sa Sputnikom V mohol na Slovensku konečne začať očkovať,“ uviedol Matovič s tým, že o výsledkoch rokovania bude informovať.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Matovič ide do Ruska rokovať o vakcíne Sputnik V. Urobí všetko pre to, aby sa ním mohlo očkovať © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Ústav pre kontrolu liečiv má výhrady voči Sputniku V (2. 4. 2021)nasledujúci článok >>
Koronavírus: Na Slovensku opäť klesol počet hospitalizovaných, pribudlo však 79 úmrtí
<< predchádzajúci článok
Dvaja Mexičania predstierali, že sú seniori, aby dostali vakcínu

Matovič ide do Ruska rokovať o vakcíne Sputnik V. Urobí všetko pre to, aby sa ním mohlo očkovať - diskusné fórum čitateľov