Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. augusta 2011

Matovič stále nepredložil dôkazy týkajúce sa korupcieNezávislý poslanec Národnej rady SR a líder Obyčajných ľudí Igor Matovič do dnešného dňa nepredložil generálnej prokuratúre písomné dôkazy, o ktorých hovoril vo svojej výpovedi 29. júla. ...Zdieľať
igor matovic BRATISLAVA 16. augusta (WEBNOVINY) - Nezávislý poslanec Národnej rady SR a líder Obyčajných ľudí Igor Matovič do dnešného dňa nepredložil generálnej prokuratúre písomné dôkazy, o ktorých hovoril vo svojej výpovedi 29. júla. Prokurátor Jozef Čentéš preto dnes po vyhodnotení skutočností, ktoré uviedol vo svojej výpovedi Matovič, odovzdal podanie Úradu boja proti korupcii PPZ v Bratislave na ďalšie konanie. Informovala o tom hovorkyňa generálneho prokurátora Jana Tökölyová.


Matovič potvrdil, že listiny zatiaľ nedoniesol. Obsah týchto materiálov nechcel konkretizovať, obmedzil sa na konštatovanie, že medzi nimi nie je zoznam politických nominantov, ktorý sľúbil verejnosti zverejniť. Či materiály Čentéšovi napokon prinesie, zatiaľ nie je jasné. "Keď ich nájdem, tak ich zanesiem," povedal pre agentúru SITA Matovič.

Odporúčame:

MATOVIČ: Moja výpoveď bola pre politické strany nepríjemná
Matovič vypovedal na GP o možnej korupcii

Matovič na Generálnej prokuratúre SR vypovedal o údajnej korupcii medzi politikmi, o ktorej sa rozhovoril pred médiami. Výpoveď sa podľa jeho slov týkala najmä politických nominácií. Matovič odmietol byť pre médiá konkrétny, čo sa týka samotných nominantov i strán, ktoré ich dosadili do funkcií. Poslanec mal ešte prokuratúre predložiť niektoré písomné dôkazy.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Agentúra Fitch potvrdila rating USA na úrovni AAA
<< predchádzajúci článok
Začnime zbierať baterky a žime v zdravom svete