Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. februára 2024

Mestská polícia v Kežmarku upozorňuje na falošné pokutyObyvatelia i návštevníci Kežmarku by si mali dať pozor na falošné pokuty, na ich prípady upozornila na sociálnej sieti tamojšia mestská polícia. Podľa nej sa už takto na jednom z áut objavila výzva ...Zdieľať
thinkstockphotos 860447530 676x451 29.2.2024 (SITA.sk) - Obyvatelia i návštevníci Kežmarku by si mali dať pozor na falošné pokuty, na ich prípady upozornila na sociálnej sieti tamojšia mestská polícia.


Podľa nej sa už takto na jednom z áut objavila výzva na zaplatenie pokuty za dopravný priestupok s uvedením čísla účtu, na ktorý má byť suma poukázaná a s označením Mestská polícia Kežmarok.

Mestská polícia Kežmarok sa dištancuje od takýchto výziev. Zároveň vyzvala každého, kto si takúto výzvu našiel, aby v žiadnom prípade nič neplatil a okamžite danú skutočnosť oznámil na mestskej polícii.

Na bezplatnej telefónnej linke 159 si podľa nej môže overiť, či sa jedná o riadne evidovanú výzvu alebo ide o podvodné konanie s cieľom neoprávnene získať finančné prostriedky. Zároveň apelovala na obyvateľov, aby nikdy nič neplatili bez overenia.


Zdroj: SITA.sk - Mestská polícia v Kežmarku upozorňuje na falošné pokuty © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jazdenkám sa darí aj v novom roku, AURES Holdings v januári prekonal predajný rekord
<< predchádzajúci článok
Ukrajinské vzdušné sily vraj zostrelili ďalšiu ruskú stíhačku Su-34