Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

18. augusta 2010

Method Mana zranili cez koncert. Podá žalobuAmerický raper Method Man plánuje podniknúť právne kroky ohľadne incidentu, keď ho uplynulý víkend počas vystúpenia na festivale Gathering of the Juggalos v ...Zdieľať
methodman Method Man

Foto: uide.com
BRATISLAVA 18. augusta (WEBNOVINY) - Americký raper Method Man plánuje podniknúť právne kroky ohľadne incidentu, keď ho uplynulý víkend počas vystúpenia na festivale Gathering of the Juggalos v Illinois zasiahol jeden z fanúšikov plnou plechovkou piva a spôsobil mu tak tržnú ranu pod okom. Tridsaťdeväťročný člen skupiny Wu-Tang Clan, ktorý pôvodne uviedol, že pre tento incident žalobu nepodá, však zatiaľ nešpecifikoval, koho presne plánuje zažalovať. Informovala o tom webová stránka TMZ.com.

Method Man, ktorý na Gathering of the Juggalos koncertoval spoločne s Redmanom, odmietol po incidente prerušiť koncert a pokračoval aj so zakrvavenou tvárou ďalej vo vystúpení. "Nie je to v poriadku, keď po vás počas vystúpenia hádžu ľudia veci. Chcelo to veľa odhodlania a odvahy pokračovať po tom, čo ma zasiahla do tváre tá plechovka. Myslím si však, že som spravil dobre," uviedol raper pre TMZ.com.

Žalobu na organizátorov festivalu plánuje podať aj hviezda reality šou Tila Tequila, ktorá na podujatí mala taktiež vystúpiť. Avšak hneď ako vyšla na pódium, návštevníci festivalu do nej začali hádzať kamene, fľaše a iné predmety, z ktorých niektoré jej spôsobili tržné rany na tvári.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Shakira vydá album Sale El Sol 2. novembra
<< predchádzajúci článok
Spor medzi Bruceom Willisom a filmármi uzavreli

Method Mana zranili cez koncert. Podá žalobu - diskusné fórum čitateľov