Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. mája 2022

Mikulec žiada politických partnerov aj oponentov, aby prestali zavádzať verejnosť o činnosti polícieMinister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) žiada politických partnerov ako aj oponentov, aby prestali ...Zdieľať
02 4 676x447 16.5.2022 (Webnoviny.sk) - Minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) žiada politických partnerov ako aj oponentov, aby prestali zavádzať verejnosť o činnosti orgánov činných v trestnom konaní.


Na sociálnej sieti tak reagoval na medializované dohady o údajnej veľkej zaisťovacej akcii polície zameranej na príslušníkov policajnej inšpekcie, sudcov alebo prokurátorov. Zároveň minister vyhlásil, že policajný prezident Štefan Hamran má jeho dôveru.

„Už včera (nedeľa 15. mája, pozn. SITA) som razantne odmietol spochybňovanie vyšetrovacích procesov a policajných zložiek z úst dvoch politikov v diskusnej relácii," povedal minister. Doplnil, že všetky zložky v rezorte vnútra sú slobodné vo výkone svojej práce.


Zdroj: Webnoviny.sk - Mikulec žiada politických partnerov aj oponentov, aby prestali zavádzať verejnosť o činnosti polície © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cvičný let stíhačiek MiG-29 môže spôsobiť supersonický tresk
<< predchádzajúci článok
Expolicajt Vorobjov z kauzy Očistec ide do väzenia, súd mu odklepol dohodu o vine a treste