Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. novembra 2020

Ministerstvo vnútra zaobstará pre dopravnú políciu fotoďalekohľady, nakúpiť ich chce takmer štyristoMinisterstvo vnútra vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie fotoďalekohľadov pre dopravnú políciu. Ako sa ďalej uvádza v ...Zdieľať
meranie rychlosti 676x451 23.11.2020 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo vnútra vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie fotoďalekohľadov pre dopravnú políciu. Ako sa ďalej uvádza v oznámení zverejnenom na internetovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie, náklady na zabezpečenie zariadení rezort odhaduje na 2 847 878 eur bez DPH.


Ministerstvo má podľa vlastných slov záujem o „čo možno najkompaktnejšie zariadenie schopné vytvoriť fotografiu alebo obrazový záznam situácie preukazujúcej spáchanie priestupku účastníkmi cestnej premávky“.

Zariadenia majú spĺňať požiadavky


Zariadenia by tak podľa požiadaviek rezortu mali disponovať nastaviteľným pracovným rozsahom vzdialenosti a tiež automatickým režimom zaostrovania obrazu, vrátane automatického nastavenia parametrov snímania.

Cieľom je získať čo najlepšiu kvalitu dôkazných záznamov.

Najvýhodnejšia cena rozhodne


Záujemcovia o dodanie 395 kusov ďalekohľadov môžu ministerstvu predkladať ponuky do 11. decembra. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť najvýhodnejšia cena.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ministerstvo vnútra zaobstará pre dopravnú políciu fotoďalekohľady, nakúpiť ich chce takmer štyristo © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sulík predstavuje svoj pandemický plán "Semafor zdravia", s ktorým ho Matovič posielal do Mongolska (naživo)
<< predchádzajúci článok
Voľba generálneho prokurátora je podľa Vetráka bez zákulisných hier či podozrení z kupovania hlasov

Ministerstvo vnútra zaobstará pre dopravnú políciu fotoďalekohľady, nakúpiť ich chce takmer štyristo - diskusné fórum čitateľov