Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. októbra 2022

Muž našiel v bankomate peniaze a vzal si ich, teraz je obvinený z trestného činu zatajenia veciTrestné stíhanie vo veci trestného činu zatajenie veci vedie polícia v Medzilaborciach. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného ...Zdieľať
gettyimages 697308830 676x451 4.10.2022 (Webnoviny.sk) - Trestné stíhanie vo veci trestného činu zatajenie veci vedie polícia v Medzilaborciach.


Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, samotný skutok sa stal v pondelok 3. októbra, keď po obede na Mierovej ulici v Medzilaborciach si muž z obce Krásny Brod (okres Medzilaborce) v bankomate vyberal peniaze. Išlo o sumu 1 600 eur, ktoré si však zabudol z automatu vziať.

„Miestny muž idúci okolo bankomatu si to všimol a neoprávnene si peniaze prisvojil,“ uviedla Ligdayová.

Polícia podozrivého z tohto trestného činu vypátrala v priebehu niekoľkých minút. „Muž všetky peniaze dobrovoľne vydal,“ dodala policajná hovorkyňa.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž našiel v bankomate peniaze a vzal si ich, teraz je obvinený z trestného činu zatajenia veci © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Japonsko v odvete vypovedalo ruského konzula, na Moskvu plánuje uvaliť ďalšie sankcie
<< predchádzajúci článok
Pojednávanie so zvolenským sudcom „antirúškarom“ preložili na november, hrozí mu zbavenie funkcie