Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

21. septembra 2021

Muž odmietajúci nosiť rúško zastrelil zamestnanca benzínovej pumpyNemecká polícia zatkla 49-ročného muža pre podozrenie z vraždy v súvislosti so zabitím pracovníka benzínovej pumpy v meste Idar-Oberstein. Mladého muža v sobotu zastrelili po spore o nosenie rúška.Zdieľať
pistol 1 676x418 21.9.2021 (Webnoviny.sk) - Nemecká polícia zatkla 49-ročného muža pre podozrenie z vraždy v súvislosti so zabitím pracovníka benzínovej pumpy v meste Idar-Oberstein. Mladého muža v sobotu zastrelili po spore o nosenie rúška.


Podľa úradov v západonemeckom meste Trier podozrivý policajtom povedal, že konal „z hnevu“ po tom, ako ho 20-ročný zamestnanec čerpacej stanice požiadal, aby si dal rúško. „Počas vyšetrovania sa ďalej vyjadril, že odmieta opatrenia proti koronavírusu,“ konštatovala polícia vo vyhlásení. Nosenie rúška patrí v Nemecku k opatreniam na zastavenie šírenia vírusu.

Podozrivý muž podľa polície po spore najprv z benzínovej pumpy odišiel. Neskôr sa vrátil s rúškom na tvári, zamestnanca pumpy zastrelil a z miesta ušiel. Podozrivý je nemecký občan, ale jeho meno vzhľadom na ochranu osobných údajov nezverejnili.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž odmietajúci nosiť rúško zastrelil zamestnanca benzínovej pumpy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slováci pomáhajú v Afrike: „Mnohé deti žijú v nepredstaviteľných podmienkach a vzdelanie im zabezpečuje cestu z chudoby.“
<< predchádzajúci článok
Shell Parádna jazda: Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!

Muž odmietajúci nosiť rúško zastrelil zamestnanca benzínovej pumpy - diskusné fórum čitateľov