Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. marca 2009

Na 30. ročníku veľtrhu Coneco vystavuje 821 vystavovateľovNa jubilejnom 30. ročníku medzinárodného veľtrhu stavebníctva Coneco, ktorý sa koná od 31. marca do 4. apríla tohto roku v areáli bratislavskej Incheby, bude vystavovať 821 vystavovateľov z 13 krajín. ...Zdieľať
BRATISLAVA 31. marca (WEBNOVINY) - Na jubilejnom 30. ročníku medzinárodného veľtrhu stavebníctva Coneco, ktorý sa koná od 31. marca do 4. apríla tohto roku v areáli bratislavskej Incheby, bude vystavovať 821 vystavovateľov z 13 krajín. Ako na stredajšom slávnostnom otvorení konštatoval predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Incheba, a.s. Alexander Rozin, na tohtoročnom veľtrhu Coneco sa budú vystavovatelia prezentovať na výstavnej ploche s rozlohou 57,5 tis. metrov štvorcových.


Ako Alexander Rozin ďalej informoval, popri veľtrhu Coneco sa v areáli spoločnosti Incheba koná aj 19. ročník medzinárodného veľtrhu energetickej efektívnosti a racionalizácie využitia energie Racioenergia a 13. ročník medzinárodnej špecializovanej výstavy klimatizácie a vzduchotechniky Climatherm. "Sprievodnými akciami sú aj 5. veľtrh nehnuteľností Slovrealinvest a 3. ročník prezentácie investičných zámerov Conecoinvest," dodal.

Záštitu nad odbornými veľtrhmi prevzali Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR, Ministerstvo hospodárstva SR a Ministerstvo životného prostredia SR. V roku 2008 veľtrh Coneco navštívilo viac ako 200 tis. návštevníkov.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Opozícia chce obmedziť podávanie pozmeňujúcich návrhov
<< predchádzajúci článok
Roman Č. dostal šesť rokov za lúpež retiazok, prsteňov a mobilu