Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

27. novembra 2023

Na kupiansko-lymanskom fronte sa objavili bývalí wagnerovci, opäť vedú útočné operácie na UkrajinePríslušníkov bývalej ruskej žoldnierskej Wagnerovej skupiny, ktorí sa vrátili z Bieloruska, spozorovali na kupiansko-lymanskom fronte, ako opäť vedú útočné ...Zdieľať
russia_ukraine_14299 676x451 27.11.2023 (SITA.sk) - Príslušníkov bývalej ruskej žoldnierskej Wagnerovej skupiny, ktorí sa vrátili z Bieloruska, spozorovali na kupiansko-lymanskom fronte, ako opäť vedú útočné operácie na Ukrajine.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Uviedol to šéf oddelenia pre styk s verejnosťou ukrajinského veliteľstva pozemných síl Volodymyr Fito pre rozhlasovú stanicu Hromadske radio. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

„Nasadili proti nám útočné jednotky Storm, Storm Z a Storm V, ktoré tvoria bývalí väzni. Objavili sa aj dôkazy, že v nich boli bývalí členovia Wagnerovej skupiny, ktorí sa vrátili z Bieloruska“ konštatoval Fito.Zdroj: SITA.sk - Na kupiansko-lymanskom fronte sa objavili bývalí wagnerovci, opäť vedú útočné operácie na Ukrajine © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pre množstvo zmien vo verejnom obstarávaní sa v pravidlách strácajú aj odborníci, štát pripravuje nový „moderný a pružný“ zákon
<< predchádzajúci článok
Minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok víta iniciatívu na zmenu zákona pre alkohol za volantom