Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

03. októbra 2011

Na vrchole singlového rebríčka je Španiel Sak Noel



Španielsky hudobný producent a dídžej Sak Noel ovládol so skladbou Loca People britský singlový rebríček. Zásluhou piesne, ktorú vokálne obohatila speváčka Esthera Sarita, sa stal ...



Zdieľať
hudba BRATISLAVA 3. októbra (WEBNOVINY) - Španielsky hudobný producent a dídžej Sak Noel ovládol so skladbou Loca People britský singlový rebríček.


Zásluhou piesne, ktorú vokálne obohatila speváčka Esthera Sarita, sa stal prvým španielskym interpretom od roku 2002 na vrchole UK Chartu.

Vtedy sa to podarilo skupine Las Ketchup s tanečným hitom The Ketchup Song. K singlu Loca People už vznikol aj videoklip, ktorý režíroval samotný Sak Noel.

Rovnako ako pred týždňom i dvoma týždňami je v rebríčku na druhej priečke skladba Moves Like Jagger skupiny Maroon 5 s hosťujúcou Christinou Aguilerou. Zo 120. priečky až na bronzovú pozíciu postúpila kapela Goo Goo Dolls s baladou Iris. Hit z roku 1998 sa na tretie miesto dostal zásluhou jeho interpretácie súťažiacimi z britskej šou X Factor. Zaujímavosťou je, že aj keď ide o veľmi známu skladbu, skupine Goo Goo Dolls sa s ňou predtým nikdy nepodarilo dostať ani len do Top 20 britského rebríčka.

Na štvrtom mieste v aktuálnom vydaní UK Chartu je minulotýždňová jednotka - singel speváka a rappera Dappyho s názvom No Regrets. Prvú päťku uzatvára britsko-írska chlapčenská skupina One Direction so skladbou What Makes You Beautiful.

Informácie zverejnila webstránka www.theofficialcharts.com.

Britský rebríček singlov (25. septembra 2011 - 1. októbra 2011):

1. Sak Noel - Loca People
2. Maroon 5 featuring Christina Aguilera - Moves Like Jagger
3. Goo Goo Dolls - Iris
4. Dappy - No Regrets
5. One Direction - What Makes You Beautiful
6. James Morrison - I Won't Let You Go
7. Jason Derülo - IT Girl
8. Olly Murs feat. Rizzle Kicks - Heart Skips A Beat
9. Pixie Lott - All About Tonight
10. Bad Meets Evil featuring Bruno Mars - Lighters

VIDEO: Sak Noel - Loca People

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Festival Barbakan - spustená akreditácia!
<< predchádzajúci článok
Námestie v Prievidzi bude patriť Fotomatrixu