Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. januára 2021

Naď očakáva ďalšie odhalenia v trestnoprávnych kauzách, malo by ísť o aktivity rôznych politikovMinister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) očakáva ďalšie odhalenia v rámci trestnoprávnych káuz. Ako dnes uviedol v diskusnej relácii televízie Markíza ...Zdieľať
01 676x450 24.1.2021 - Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) očakáva ďalšie odhalenia v rámci trestnoprávnych káuz. Ako dnes uviedol v diskusnej relácii televízie Markíza Na telo, týkať by sa mali napríklad fungovania Vojenského spravodajstva za bývalej vlády alebo aktivít rôznych politikov.


„Je množstvo spravodajských informácií a ja som jedným z príjemcov spravodajských informácií," povedal minister s tým, že s týmito informáciami pracujú orgány činné v trestnom konaní. Nechcel však dopredu konkretizovať, kto by mal byť obvinený.

Opozičný poslanec Richard Raši v tejto súvislosti povedal, že veľké kauzy, ktoré sa v súčasnosti riešia, boli rozpracované ešte za bývalej vlády.

„Dokonca boli aj ľudia pozatváraní ešte za vlády Petra Pellegriniho," dodal.Zdroj: Webnoviny.sk - Naď očakáva ďalšie odhalenia v trestnoprávnych kauzách, malo by ísť o aktivity rôznych politikov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vetrák navrhuje zriadiť komisiu, ktorá by posudzovala využitie financií z rezervy premiéra
<< predchádzajúci článok
Ľudia v Holandsku v noci podpálili testovacie centrum na koronavírus, po polícii hádzali pyrotechniku.

Naď očakáva ďalšie odhalenia v trestnoprávnych kauzách, malo by ísť o aktivity rôznych politikov - diskusné fórum čitateľov