Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. júna 2021

NEŠŤASTIE: V Petržalke zomrelo po páde z 11. poschodia dieťaV tejto súvislosti začal vyšetrovateľ piateho bratislavského okresu trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.Zdieľať
NEŠŤASTIE: V Petržalke zomrelo po páde z 11. poschodia dieťa

V bratislavskej mestskej časti Petržalka zomrelo v stredu podvečer dieťa po páde z 11. poschodia z jedného z bytových domov na Znievskej ulici. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Martiniaková.


Polícia prijala oznámenie o páde dieťaťa krátko po 18.00 h. "Všetky záchranné zložky sa okamžite dostavili na miesto. Aj napriek snahe záchranárov sa maloletú osobu nepodarilo zachrániť," uviedla Martiniaková.

V tejto súvislosti začal vyšetrovateľ piateho bratislavského okresu trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Ďalšie okolnosti tejto tragédie sú podľa Martiniakovej v súčasnosti v štádiu objasňovania.

Zásah zdravotných záchranárov na mieste udalosti potvrdila pre TASR hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová. "Tých sme vyslali na pomoc dieťaťu. Vzhľadom na citlivosť prípadu a fakt, že ide o maloletú osobu, však viac informácií neposkytneme," uviedla.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dedoles podporuje LGBT+ komunitu. Za každý dúhový komentár daruje 1 euro
<< predchádzajúci článok
Nemecko po škandále stiahlo z Litvy celú čatu vojakov

NEŠŤASTIE: V Petržalke zomrelo po páde z 11. poschodia dieťa - diskusné fórum čitateľov