26. marca 2018

NHL: Sekera zaznamenal asistenciu, no jeho Edmonton prehral

Na snímke hráči Edmonton Oilers Andrej Sekera (2), Ryan Nugent-Hopkins (93) a Connor McDavid (97) oslavujú gól proti Anaheim Ducks. Foto: TASR/AP
Pittsburgh 26. marca (TASR) - Slovenský hokejový obranca Andrej Sekera zaznamenal v nočnom zápase zámorskej NHL jednu asistenciu, no jeho Edmonton prehral na domácom ľade s Anaheimom 4:5 po predĺžení. Pre tridsaťjedenročného beka to bol druhý bod v druhom stretnutí po návrate na ľad po zranení. Dokopy ich v 32 dueloch prebiehajúcej sezóny nazbieral šesť.

Hokejisti Winnipegu zdolali doma Nashville 5:4 po predĺžení a nájazdoch a zaistili si miestenku v play off. Víťazný nájazd premenil Mark Scheifele.

Hráči Pittsburghu Penguins triumfovali v domácom zápase nad Philadelphiou Flyers 5:4 po predĺžení. Bryan Rust strelil víťazný gól v 63. minúte.

NHL - výsledok:

Pittsburgh - Philadelphia 5:4 pp, Dallas - Vancouver 1:4, Winnipeg - Nashville 5:4 pp a sn, Minnesota - Boston 1:2 pp, Edmonton - Anaheim 4:5 pp

NBA: Harden zaznamenal triple-double a priviedol Houston k 60. triumfu
Snooker: O'Sullivan zvíťazil na turnaji Players Championship