Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

18. februára 2019

Páni, viete, čo si obliecť na prvé rande?Tento článok je určený pre mužov, ktorí sa chystajú na prvé rande a nechcú zanedbať prípravu, pretože možno práve táto žena bude ich životná partnerka.Zdieľať
Páni, viete, čo si obliecť na prvé rande?

Či sa vám to páči alebo nie, ženám na vzhľade záleží a zdraví, dobre vyzerajúci muži sú pre ženy atraktívnejší.

Prečo sa zaujímať o outfit na rande?

Ovplyvniť, či medzi vami a ženou bude chémia zrejme nedokážete. Oblečenie však zakrýva 90 % vášho tela, pretoje to mocná zbraň. Prečo?

  • Správnym oblečením vyjadrujete, že máte prehľade v spoločenskom správaní.
  • Vyjadrujete rešpekt voči osobe, s ktorou sa stretávate. Je samozrejmé, že ženy strávia prípravou veľmi dlhý čas. Nemusíte stráviť pred zrkadlom hodiny, ale brať stretnutie vážne a nezanedbať prípravu sa oplatí.
  • Odvrátite pozornosť od nedostatkov a zvýrazníte prednosti.

Prispôsobte oblečenie aktivite

  • Neformálne stretnutie je asi najbežnejšou voľbou a zvyčajne ide o aktivitu vonku v prírode. Nenechajte sa však pomýliť slovíčkom „neformálne“. Ak ste skalným fanúšikom ležérneho štýlu, aj tmavé pánske rifle v kombinácii s košelou môžu vyzerať dobre a štýlovo. Nezáleží na tom, či sa idete prejsť po parku alebo idete na piknik v prírode, bežecké topánky a športové oblečenie by ste mali nechať doma.
  • Večera, najmä ak ide o lepšiu reštauráciu, vyžaduje dress code a ten zahŕňa minimálne sako. Môže sa totiž stať, že vás ako hostí do reštaurácie nepustia a zrejme nikto nechce začať rande práve takto. Sako s vreckami je veľmi praktické a pokiaľ sa situácia zmení na menej formálnu, stále ho môžete vyzliecť.

Obliečte sa štýlovo a zároveň ušetrite

Ak pred dôležitým rande vyrážate do obchodu, zamyslite sa, čo budete potrebovať a ako ostať v rozpočte. Obliecť sa slušne a štýlovo sa totiž dá aj za prijateľnú cenu.

  • Nakupujte kombinovateľné kúsky. Namiesto kúska, ktorý je možné skombinovať len s jedným tipom oblečenia, nakupujte veci, ktoré môže meniť a kombinovať. Štýlové pánske tričká so stojačikom môžete nosiť s riflami, ale aj kraťasmi. Rifle skombinujete so sakom aj s mikinou.
  • Nakupujte s predstihom. V deň rande budete v zhone, preto budete siahať aj po veciach, ktoré by ste možno nekúpili a presahujú váš rozpočet. Mať časovú rezervu na výber a nákup oblečenia sa vždy oplatí.

Rady na záver

Bez toho, aby ste rozmýšlali, kam na rande pôjdete a čo si oblečiete, na niektoré veci treba dbať vždy.

  • Topánky sú často prvou časťou odevu, ktorú si žena všimne. Dajte pozor, aby boli čisté, funkčné a štýlové.
  • Vlasy sú korunou krásy. Klišé? Ale pravdivé. Pokiaľ radi experimentujete, skúste tak urobiť niekoľko dní pred rande. Časová rezerva sa pri nepodarených pokusoch môže hodiť.
Vôňa je dôležitá, preto by ste ju nemali podceniť ale ani nepreceniť. Jemná kolínska alebo parfum podtrhnú mužnosť a žena bude mať nutkanie byť vo vašej blízkosti. V opačnom prípade bude mať nutkanie otvoriť najbližšie okno a zhlboka dýchať.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Minuloročné programové hity Febiofestu si diváci môžu pozrieť online
<< predchádzajúci článok
V Slovenskom krase sa opäť uskutočňuje zimné sčítanie netopierov

Páni, viete, čo si obliecť na prvé rande? - diskusné fórum čitateľov