Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

31. mája 2007

Para i Desmod "krstili"Skupiny Para a Desmod oslavovali v stredu večer nezávisle od seba svoje najnovšie hudobné tituly.Zdieľať
       Kým v Bratislave uvádzala koncertom i krstom svoje nové CD skupina Para, v Nitre patril stredajší večer skupine Desmod a jej prvému DVD Live in Garage.

      Para si do PKO pozvala za krstnú mamu pôvabnú speváčku a spriaznenú dušu Janu Kirschner. "Janka je veľmi dôležitý článok tohto albumu. Chodila do skúšobne, vznikali pri nej nové pesničky. Prispela naň veľmi podstatnou mierou a bola takým našim nakopnutím," zdôvodnil výber "krstnej" líder Pary Lasky.
      Desmoďákom zase nové DVD "zaliala" šéfka ich fanklubu Mirka. A hoci sa mal nitriansky krst najskôr odohrávať v garážach reštaurácie Cupola, všetko sa nakoniec vyriešilo v samotnom podniku, kde svojho času Desmoďáci uvádzali do života CD Uhol pohľadu. Pôvodne plánovaný garážový krst im pritom "prekazila" kuriózna záležitosť. "Strašne tam zapáchali kontajnery a keby sme ich dali von, ľudia by ich pokradli. To sa tu naozaj stáva," vysvetlil celkom vážne, i keď s úsmevom líder skupiny Kuly.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Svetový predaj mobilov sa v prvom kvartáli zvýšil o 14 %
<< predchádzajúci článok
Do vysielania SRo sa na MDD zapoja aj deti

Para i Desmod "krstili" - diskusné fórum čitateľov