Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

19. apríla 2022

Peter Cibulka je prvý kandidát na primátora Žiliny, plánuje tvrdý postup voči záujmovým skupinámŠesť mesiacov pred konaním komunálnych volieb ohlásil ako prvý svoju kandidatúru na primátora mesta Žilina súčasný mestský poslanec Peter Cibulka. „Chcem, aby bola Žilina mestom, v ktorom ...Zdieľať
cibulka 676x426 19.4.2022  - Šesť mesiacov pred konaním komunálnych volieb ohlásil ako prvý svoju kandidatúru na primátora mesta Žilina súčasný mestský poslanec Peter Cibulka.


Chcem, aby bola Žilina mestom, v ktorom sa žije dobre všetkým a kde fungujú všetky verejné služby na profesionálnej úrovni," vyhlásil Cibulka vo svojom prvom kandidátskom statuse na sociálnej sieti. Za svoj základný cieľ označil tvrdý postup voči záujmovým skupinám a nekompromisnú ochranu mestského majetku.

Ďalšími cieľmi Cibulku je revitalizácia historického centra mesta, vyhlásenie obecného chráneného územia Žilinský lesopark a parkovací systém postavený na rezidenčnom parkovaní bez plošného spoplatnenia.
 
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Peter Cibulka je prvý kandidát na primátora Žiliny, plánuje tvrdý postup voči záujmovým skupinám © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zuzana Čaputová navštívi Taliansko. Otvorí biznis fórum, udelí vyznamenanie a pôjde aj na operu
<< predchádzajúci článok
Rusko podľa Lavrova na Ukrajine nepoužije jadrové zbrane, zameriava sa na oslobodenie separatistických republík