Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. augusta 2009

Petr Janda má tretiu dcéruČeský hudobník Petr Janda sa stal v nedeľu večer po tretí raz otcom. Jeho dcéra Anežka Petra prišla na svet 2. augusta o 18:46. Spevák po prvý raz asistoval pri pôrode. "Bol to ohromný zážitok, ...Zdieľať
BRATISLAVA 3. augusta (WEBNOVINY) - Český hudobník Petr Janda sa stal v nedeľu večer po tretí raz otcom. Jeho dcéra Anežka Petra prišla na svet 2. augusta o 18:46. Spevák po prvý raz asistoval pri pôrode. "Bol to ohromný zážitok, jeden z najsilnejších, aké som kedy zažil. Strihal som aj pupočnú šnúru a keď som videl to malé stvorenie, bol som dojatý," povedal líder kapely Olympic. Pôrod bol bez komplikácií a matka Alice Jandová aj dievčatko sú v poriadku. "Ak bude všetko v poriadku ako doteraz, pôjdu dievčatá domov v stredu alebo vo štvrtok," domnieva sa Janda.


Narodenie tretej dcéry oslávil Janda spolu s už dospelými dcérami Martou a Eliškou. "Vypili sme fľašku šampanského a náležite príchod dcéry oslávili v rodinnom kruhu. Oslavy ale ešte budú pokračovať s kamarátmi v našej krčmičke, aby bola malá veľmi zdravá," dodal s úsmevom Janda.

Informáciu zverejnil spravodajský portál iDNES.cz.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Škvrna na Venuši mätie astronómov
<< predchádzajúci článok
Film Nebo, peklo... zem poputuje do Montrealu

Petr Janda má tretiu dcéru - diskusné fórum čitateľov