Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. januára 2012

Policajti hľadali marihuanu, našli aj muníciu a zbraneObvinenia z drogovej trestnej činnosti a nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami si vyslúžil 23-ročný mladík zo Senice po tom, čo mu policajti ešte vlani v novembri našli doma ...Zdieľať
nabojnica BRATISLAVA/SENICA 30. januára (WEBNOVINY) - Obvinenia z drogovej trestnej činnosti a nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami si vyslúžil 23-ročný mladík zo Senice po tom, čo mu policajti ešte vlani v novembri našli doma drogy, ale aj zbrane a muníciu.


Polícia mala informácie, že sa v byte na Hviezdoslavovej ulici v Senici nachádzajú drogy. Pri domovej prehliadke zaistili sušenú rastlinu, ktorá poputovala na expertízu.

Tá následne potvrdila, že išlo o marihuanu, zo zaisteného množstva by sa dalo vyrobiť až 155 dávok, informoval trnavský policajný hovorca Michal Hanus. Pri prehliadke však našli aj väčšie množstvo munície a airsoftové zbrane. Munícia však bola funkčná a na jej držanie je potrebný zbrojný preukaz.

V minulosti už trestaný mladík skončil vo vyšetrovacej väzbe. V prípade dokázania viny môže stráviť za mrežami štyri až desať rokov.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dôvera v priemysle v úvode tohto roka vzrástla
<< predchádzajúci článok
Japonský akciový trh v pondelok oslabil