Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

21. mája 2022

Poľský kanonier Lewandowski zažaloval svojho bývalého agenta, ktorý ho mal vydierať


Tagy: Vydieranie

Poľská prokuratúra vzniesla obvinenie z vydierania voči Cezarymu Kucharskému, ktorý v rokoch 2008 až 2018 pracoval ako agent poľského futbalového útočníka Roberta ...Zdieľať
germany_soccer_bundesliga_62815 4db17acfe48f458eb38315e9ef2196b1 676x450 21.5.2022 (Webnoviny.sk) - Poľská prokuratúra vzniesla obvinenie z vydierania voči Cezarymu Kucharskému, ktorý v rokoch 2008 až 2018 pracoval ako agent poľského futbalového útočníka Roberta Lewandowského. Kucharski mal vydierať práve svojho hviezdneho klienta.


Lewandowského a jeho manželku verejne obvinil z daňových nezrovnalostí v Nemecku a žiadal od nich 20 miliónov eur ako odmenu za to, že nebude publikovať detaily. Futbalista poprel akékoľvek pochybenie a svojho bývalého agenta zažaloval.

Cezary Kucharski bol v minulosti hráčom poľskej futbalovej reprezentácie a neskôr bol aj súčasťou zákonodarného zboru. Prípadom sa vyšetrovatelia zaoberali od jesene 2020, vtedy ho polícia zadržala a vykonala prehliadku v jeho dome aj kancelárii.

Ak súd Kucharského uzná za vinného, hrozia mu až tri roky za mrežami. Niekdajší agent elitného zakončovateľa Bayernu Mníchov sa aktuálne zotavuje v Španielsku, kde ho v úvode roka hospitalizovali a zdravotný stav lekárov prinútil uviesť ho do umelého spánku.


Zdroj: Webnoviny.sk - Poľský kanonier Lewandowski zažaloval svojho bývalého agenta, ktorý ho mal vydierať © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Vydieranie
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
MS v hokeji 2022: Slovenskí hokejisti vyhrali and Talianskom 3:1
<< predchádzajúci článok
Alex Molčan nepochodil ani vo svojom treťom finále na okruhu ATP, v Lyone prehral s Britom Norriem