Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

07. apríla 2008

Pre uzavretý tunel Sitina v okolí Patrónky dopravné zápchyZhustená premávka a viac ako 15-minútové čakanie na D2 pri vjazde do Bratislavy a tiež na križovatke Patrónka boli dôsledkom uzavretia tunela Sitina.Zdieľať
Pre agentúru SITA to potvrdila bratislavská policajná hovorkyňa Alena Toševová. Ako ďalej povedala, situáciu pomáhajú riešiť policajti, ktorí usmerňujú a riadia premávku na kritických miestach. V ranných hodinách bolo podľa nej na cestách len niekoľko nehôd, ktoré sa zaobišli bez zranení. Toševová dodala, že rovnaké dopravné zápchy môžu vodiči očakávať počas celého týždňa, kým neukončia práce v tuneli.


Tunel Sitina bude úplne uzatvorený až do nedele do 15:00. Dôvodom kompletnej uzávierky je nestavebná údržba tunela a technologické práce v rámci skúšobnej prevádzky. V smere z Petržalky je diaľnica D2 uzatvorená od ľavobrežnej estakády mosta Lafranconi po zjazdnú vetvu pred benzínovou pumpou Lamač. V smere od Brna je diaľnica uzatvorená v úseku od benzínovej pumpy Lamač po križovatku Mlynská dolina - Staré grunty. Obchádzkové trasy sú vyznačené dočasným dopravným značením. Doprava v oboch smeroch je odklonená z diaľnice D2 cez Mlynskú dolinu, križovatku Patrónka a Lamačskú cestu, kde sa napája späť na diaľnicu. Polícia zároveň žiada vodičov, aby zvýšili opatrnosť a rešpektovali dočasné zmeny v organizácii dopravy.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Missky podpísali honorovanú zmluvu s Produkčným domom FORZA
<< predchádzajúci článok
Majster slova - Stano Radič