Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. januára 2022

Pred Prezidentským palácom sa bude konať protest strany Smer-SD, polícia je na to pripravenáPolícia je na protest pripravená a bezpečnostné opatrenia sú nastavené tak, ako v predošlých prípadoch. Po rokovaní vlády to potvrdil minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) v reakcii na protest, ktorý sa bude ...Zdieľať
img_9725 2 676x451 26.1.2022  - Polícia je na protest pripravená a bezpečnostné opatrenia sú nastavené tak, ako v predošlých prípadoch. Po rokovaní vlády to potvrdil minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) v reakcii na protest, ktorý sa bude na zvolanie opozičnej strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) konať v stredu o 17:00 pred Prezidentským palácom v Bratislave.


„Je to len ďalší dôkaz toho, že Robert Fico absolútne neberie ohľad na ľudí, nejde mu o zdravie občanov, ale iba o jeho vlastné záujmy, ktoré sa snaží dosahovať takýmto chrapúnskym spôsobom. Apelujem preto na zdravý rozum ľudí, aby sa na proteste nezúčastnili, keďže tu máme variant koronavírusu, ktorý sa šíri extrémne rýchlo," zdôraznil Mikulec.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pred Prezidentským palácom sa bude konať protest strany Smer-SD, polícia je na to pripravená © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Testovanie vo firmách bude zrejme pokračovať aj vo februári, ministri však o tom ešte nerokovali
<< predchádzajúci článok
Mikulec: V prípade potreby Slovensko poskytne Ukrajine humanitárnu pomoc