Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. februára 2011

Predavačka so sprejom vyhodila lupiča z obchoduPoriadne zaskočený ušiel lupič, ktorého z predajne vypoklonkovala predavačka vyzbrojená slzotvorným sprejom. Muž vošiel do novozámockých potravín na ...Zdieľať
policia Ilustračné foto. Foto: SITANOVÉ ZÁMKY 11. februára (WEBNOVINY) - Poriadne zaskočený ušiel lupič, ktorého z predajne vypoklonkovala predavačka vyzbrojená slzotvorným sprejom.


Muž vošiel do novozámockých potravín na Petöfiho ulici vo štvrtok napoludnie. Na hlave mal kapucňu a šatku cez ústa. Pristúpil k pultu, z rukáva bundy vytiahol nôž a predavačke povedal "navaľ tržbu".

Žena sa však nezľakla, namierila na neho sprej a so slovami "vypadni!" ho vyhodila z obchodu. Zaskočený lupič ušiel. Napriek tomu, že sa maskoval, predavačke bol povedomý. Pred predajňou sa totiž ponevieral asi polhodinu pred lúpežou, informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

V čase prepadu v potravinách nikto nebol, predavačka vyviazla bez zranení. Páchateľ so zanedbaným zovňajškom mal 20 až 30 rokov, vysoký bol asi 175 až 180 cm, chudej postavy, mal čiernu bradu a fúzy. Oblečenú mal šedo-modrú mikinu. Tvár si zakrýval šatkou červeno-modrej farby s abstraktným vzorom. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri vyšetrovaní tohto činu, je možné oznámiť na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne na linke 158.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zisk ropnej spoločnosti Total vzrástol o 32 percent
<< predchádzajúci článok
AGRO: V šiestom kole Slovensko predalo 5667 ton jačmeňa

Predavačka so sprejom vyhodila lupiča z obchodu - diskusné fórum čitateľov