Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. februára 2011

Všetci predstavitelia SNS pôjdu do divadla na ŠtefánikaRozšírené Predsedníctvo SNS sa bude v sobotu v Bratislave zaoberať prílevom nových členov do strany. Podľa predsedu strany Jána Slotu sú ich stovky. SNS má v súčasnosti podľa ...Zdieľať
sns Foto: SITABRATISLAVA 11. februára (WEBNOVINY) – Rozšírené Predsedníctvo SNS sa bude v sobotu v Bratislave zaoberať prílevom nových členov do strany. Podľa predsedu strany Jána Slotu sú ich stovky. SNS má v súčasnosti podľa predsedu strany približne 1 500 členov. Do dvoch rokov by mal stúpnuť počet členov na 7 000 až 8 000.


„Filozofia v našej strane bola poslednú dobu, že sme nešli cestou kvantity a chceli sme ju nahradiť kvalitou, chceli sme robiť len výberovú stranu. Javí sa to dnes ako chybný krok," konštatoval Slota.

Rozšírené predsedníctvo tvoria členovia predsedníctva, poslanci Národnej rady SR, okresní a krajskí predsedovia SNS. Všetci po rokovaní pôjdu do Slovenského národného divadla na predstavenie M. R. Štefánik. Milan Rastislav Štefánik zahynul 4. mája 1919 pri svojom návrate na Slovensko. Slota sa viackrát vyjadril, že Štefánik bol zostrelený. Oficiálna historická verzia však hovorí o leteckom nešťastí.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nigérijčan dostal za pašovanie kokaínu 10 rokov
<< predchádzajúci článok
Počet poisťovacích podvodov rastie

Všetci predstavitelia SNS pôjdu do divadla na Štefánika - diskusné fórum čitateľov

predstavenie.11.2. 15:35:48