Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. apríla 2021

Predseda SK8 Viskupič chce zefektívniť očkovanie proti COVID-19, plánuje sa stretnúť s ministrom LengvarskýmPredseda združenia samosprávnych krajov SK8 Jozef Viskupič sa chce v čo najkratšom čase stretnúť s ...Zdieľať
viskupic 676x453 7.4.2021  - Predseda združenia samosprávnych krajov SK8 Jozef Viskupič sa chce v čo najkratšom čase stretnúť s ministrom zdravotníctva Vladimírom Lengvarským (nom. OĽaNO). Kancelária združenia SK8 o tom informuje v tlačovej správe. Cieľom stretnutia má byť nájdenie spôsobu, ako urýchliť a zefektívniť proces očkovania populácie proti ochoreniu COVID-19.


Samosprávne kraje vyše roka zabezpečujú distribúciu ochranných prostriedkov do ambulancií a zariadení sociálnych služieb. Od 11. februára 2021 sú zároveň poverené koordináciou očkovania na svojom území.

Župy na základe doterajších skúseností s centrálnym objednávacím systémom žiadajú, aby im bolo umožnené určovať počty prihlásených na jednotlivé dni. Zároveň chcú kontrolovať ich zoznamy pred odoslaním SMS správ s konkrétnym termínom očkovania, za čo zodpovedá Národné centrum zdravotníckych informácií.


Zdroj: Webnoviny.sk - Predseda SK8 Viskupič chce zefektívniť očkovanie proti COVID-19, plánuje sa stretnúť s ministrom Lengvarským © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Asociácia hotelov a reštaurácií víta milióny eur pre cestovný ruch, najviac by však pomohlo otvorenie prevádzok
<< predchádzajúci článok
EMA: Trombóza by mala byť vedená ako vedľajší účinkok AstraZenecy

Predseda SK8 Viskupič chce zefektívniť očkovanie proti COVID-19, plánuje sa stretnúť s ministrom Lengvarským - diskusné fórum čitateľov