Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. mája 2020

Princezná Charlotte oslávila päť rokov, počas narodenín rozdávala potravinové balíčky potrebným



Nové fotografie, ktoré zverejnili pri príležitosti piatych narodenín britskej princeznej Charlotte, ukazujú malú členku kráľovskej rodiny pri pomoci počas koronakrízy. Informuje o tom spravodajský ...



Zdieľať
britain_royals_82847 0143c65b77b842ffa7f81bd2b2fd0de3 scaled e1588415266998 676x642 2.5.2020  - Nové fotografie, ktoré zverejnili pri príležitosti piatych narodenín britskej princeznej Charlotte, ukazujú malú členku kráľovskej rodiny pri pomoci počas koronakrízy.


Informuje o tom spravodajský portál BBC, podľa ktorého Charlotte pomáhala svojej rodine pri doručovaní balíčkov s potravinovou pomocou seniorom a zraniteľným ľuďom v Norfolku.

Princezná pomáhala s doručovaním jedla


O štvoricu fotografií sa v apríli postarala jej matka, vojvodkyňa z Cambridgea. Na jednej z nich malá Charlotte klope na dvere miestneho obyvateľa, pričom v ruke drží balík domácich cestovín.

Princezná pomáhala s doručovaním v blízkosti rodinného sídla Anmer Hall, neďaleko kráľovninej rezidencie Sandringham.

Narodeniny princeznej Charlotte


Charlotte sa narodila 2. mája 2015 v londýnskej St Mary's Hospital. Jej matka, vojvodkyňa Catherine, ktorá je nadšenou amatérskou fotografkou a patrónkou Kráľovskej fotografickej spoločnosti, pravidelne zverejňuje fotografie svojich detí pri príležitosti ich narodenín.

Charlotte má aj šesťročného brata Georgea a dvojročného brata Louisa.

Zamestnanci kráľovskej rezidencie Sandringham už päť týždňov pripravujú a doručujú potraviny pre seniorov a zraniteľné osoby v okolí, pričom podľa Buckinghamského paláca len počas prvého týždňa rozdali asi tisíc jedál.


Zdroj: Webnoviny.sk - Princezná Charlotte oslávila päť rokov, počas narodenín rozdávala potravinové balíčky potrebným © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Konšpirátor šíril na Facebooku dezinformácie o 5G sieti a Covid-19, sociálna sieť mu stránku zrušila
<< predchádzajúci článok
Blížime sa k pozostatkom z Halleyho kométy, v noci z 5. na 6. mája vrcholí meteorický roj Eta Aquaridy.

Princezná Charlotte oslávila päť rokov, počas narodenín rozdávala potravinové balíčky potrebným - diskusné fórum čitateľov