Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. októbra 2023

Prokuratúra dozoruje trestné konania týkajúce sa volebnej korupcie, aj kupovanie hlasov v rómskych osadáchÚrad špeciálnej prokuratúry v súčasnosti vykonáva dozor vo viacerých trestných veciach volebnej korupcie, vrátane podozrení z kupovania hlasov v ...Zdieľať
gettyimages 1334673654 1 676x380 2.10.2023 (SITA.sk) - Úrad špeciálnej prokuratúry v súčasnosti vykonáva dozor vo viacerých trestných veciach volebnej korupcie, vrátane podozrení z kupovania hlasov v rómskych osadách na východnom Slovensku. Informovala o tom hovorkyňa generálnej prokuratúry Zuzana Drobová.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023Viceprezident Policajného zboru Damián Imre na tlačovej konferencii v nedeľu 1. októbra povedal, že polícia ešte pred voľbami prijala 30 podnetov na možné porušenie zákona a v priebehu volebného dňa v sobotu 30.septembra ďalších 93. Podnety sa týkali napríklad podozrení na nepriamu korupciu, volebnú korupciu, ohováranie alebo výtržníctvo.Zdroj: SITA.sk - Prokuratúra dozoruje trestné konania týkajúce sa volebnej korupcie, aj kupovanie hlasov v rómskych osadách © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Starosta Petržalky Hrčka prišiel o jednu z vicestarostiek, Kozáková na poste končí
<< predchádzajúci článok
Prezidentka Čaputová poverí Fica zostavením novej vlády, bude mať aj vyhlásenie k voľbám