Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. októbra 2023

Starosta Petržalky Hrčka prišiel o jednu z vicestarostiek, Kozáková na poste končíNa pozícii vicestarostky bratislavskej Petržalky končí po siedmich mesiacoch Michala Kozáková. Ako informovala hovorkyňa mestskej časti Mária Halašková, Kozáková končí ...Zdieľať
c1a5112 676x451 2.10.2023 (SITA.sk) - Na pozícii vicestarostky bratislavskej Petržalky končí po siedmich mesiacoch Michala Kozáková. Ako informovala hovorkyňa mestskej časti Mária Halašková, Kozáková končí na poste k 31. septembru z osobných dôvodov a aj naďalej bude zastávať funkciu poslankyne v miestnom zastupiteľstve. Na pozícii prvej zástupkyne starostu Jána Hrčku pokračuje Iveta Jančoková.


Kozáková zastávala post druhej zástupkyne starostu od februára. Na petržalskom miestnom úrade zastrešovala najmä agendu nových i rozpracovaných projektov, a tiež investičných zámerov mestskej časti.

„Starosta Ján Hrčka tak bude v najbližších mesiacoch najľudnatejšej mestskej časti Slovenska šéfovať len s jednou vicestarostkou po svojom boku," poznamenala Halašková s tým, že starosta zatiaľ druhý uvoľnený post obsadiť neplánuje.


Zdroj: SITA.sk - Starosta Petržalky Hrčka prišiel o jednu z vicestarostiek, Kozáková na poste končí © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V slovenských väzniciach volilo necelých 18 percent voličov, najvyššiu účasť mali tri ústavy
<< predchádzajúci článok
Prokuratúra dozoruje trestné konania týkajúce sa volebnej korupcie, aj kupovanie hlasov v rómskych osadách