Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

03. decembra 2009

Pútnici oslepli v nádeji, že uvidia Pannu MáriuNiekoľko írskych katolíkov utrpelo poškodenie zraku po tom, ako sa pozerali priamo do slnka v očakávaní zjavenia Panny Márie. V stredu o tom informovala agentúra Reuters. Miestny oftalmológ Eamon O'Donoghue ...Zdieľať
KNOCK 2. decembra (WEBNOVINY) - Niekoľko írskych katolíkov utrpelo poškodenie zraku po tom, ako sa pozerali priamo do slnka v očakávaní zjavenia Panny Márie. V stredu o tom informovala agentúra Reuters. Miestny oftalmológ Eamon O'Donoghue potvrdil, že ošetroval viacero pacientov s popálenou sietnicou.


Asi desaťtisíc ľudí sa v októbri zhromaždilo pri svätyni Knock v severozápadnom Írsku s tým, že by sa tam mala zjaviť Panna Mária. Pozvánky na zhromaždenie im rozoslal nemenovaný samozvaný duchovný liečiteľ. Niektorí z tých, ktorí sa na zhromaždení zúčastnili, tvrdia, že dôkazom o tom, že sa matka Ježiša Krista zjavila, je fakt, že začalo viac svietiť slnko. Zdalo sa im dokonca, že mení farby a približuje sa.

Podľa ošetrujúceho lekára by mali aspoň niektorí z pacientov postupne získať časť svojho zraku, u väčšiny je však poškodenie sietnice trvalé.

SITA/MEDIAFAX

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Iránec pašoval zbrane pre Ahmadínedžádov režim
<< predchádzajúci článok
Nevidiacim prerozprávajú Adela ešte nevečerala

Pútnici oslepli v nádeji, že uvidia Pannu Máriu - diskusné fórum čitateľov

nemam slov3.12. 13:50:41