Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

11. apríla 2024

Ruské sily zabili dvoch ľudí podozrivých z teroristických útokov, zadržali ich na predmestí mesta NaľčikRuské špeciálne sily zabili pri prestrelke dvoch ľudí podozrivých z plánovania teroristických útokov. Štátny protiteroristický výbor uviedol, že podozrivých zablokovali na predmestí mesta Naľčik v ...Zdieľať
russia_ukraine_war_72988 676x451 11.4.2024 (SITA.sk) - Ruské špeciálne sily zabili pri prestrelke dvoch ľudí podozrivých z plánovania teroristických útokov. Štátny protiteroristický výbor uviedol, že podozrivých zablokovali na predmestí mesta Naľčik v Kabardsko-balkarskej republike a oni spustili paľbu na špeciálne sily Federálnej bezpečnostnej služby (FSB).

Viac o téme: Vojna na UkrajineVýbor neposkytol podrobnosti o tom, čo podozriví plánovali. Incident sa odohral v čase zvýšených bezpečnostných obáv po teroristickom útoku na koncertnú sieň pri Moskve z 22. marca, ktorý si vyžiadal 145 mŕtvych.

K zodpovednosti za útok sa prihlásila odnož Islamského štátu. Kabardsko-balkarská republika sa nachádza v regióne Severného Kaukazska na juhu Ruskej federácie, kde už desaťročia tlie islamský extrémizmus.Zdroj: SITA.sk - Ruské sily zabili dvoch ľudí podozrivých z teroristických útokov, zadržali ich na predmestí mesta Naľčik © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Náhlik dopísal do majetkového priznania vilu vo Vrakuni, ktorú využíva aj budúci prezident Pellegrini
<< predchádzajúci článok
Migračný pakt sa na Slovensku stretol s vlnou odporu, KDH hovorí o nespravodlivej povinnej solidarite (video)