Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. júla 2021

Sulík považuje za dôležité uctiť si Lasicu, SaS navrhne vláde vyhlásiť na jeho počesť štátny smútokStrana Sloboda a solidarita (SaS) navrhne koaličným partnerom, aby vláda v súvislosti s úmrtímZdieľať
bp_9493 676x451 19.7.2021  - Strana Sloboda a solidarita (SaS) navrhne koaličným partnerom, aby vláda v súvislosti s úmrtím Milana Lasicu vyhlásila štátny smútok. SaS to uviedla v tlačovej správe, ktorú zaslal hovorca strany Ondrej Šprlák.


„Osobnosť, akou bol Milan Lasica, ovplyvnila celé generácie. Jeho nezabudnuteľný humor a múdrosť nám budú v tomto uponáhľanom svete chýbať. Slovensku a kultúrnej scéne dal skutočne veľa. Považujem preto za dôležité, aby sme si z úcty a vďaky, uctili tohto velikána aj formou štátneho smútku,“ povedal predseda SaS Richard Sulík.

Komik, herec a spevák Milan Lasica zomrel v nedeľu 18. júla večer vo veku 81 rokov. Ako prvý informáciu priniesol denník Sme. Potvrdil mu to zdroj blízky orchestru Bratislava Hot Serenaders, s ktorým Lasica v nedeľu vystupoval v bratislavskom Štúdiu L+S. Herec odpadol počas interpretácie piesne a nepodarilo sa ho oživiť.


Zdroj: Webnoviny.sk - Sulík považuje za dôležité uctiť si Lasicu, SaS navrhne vláde vyhlásiť na jeho počesť štátny smútok © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Heger: Novela, ktorá hovorí o očkovaní a testovaní ako podmienkach vstupu do reštaurácií či podnikov, nemá nikoho trestať
<< predchádzajúci článok
Vodič Felicie dostal šmyk a zrazil sa s Volvom, tragickú nehodu neprežil spolujazdec (foto)