Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. februára 2018

Toto sú ohlasy športových osobností na senzačné striebro KuzminovejSlovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová sa raduje v cieli zo zisku striebornej medaily v stíhacích pretekoch žien na 10 km počas XXIII. zimných olympijských hier 12. februára 2018 v juhokórejskom Pjongčangu.Zdieľať
Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová sa raduje v cieli zo zisku striebornej medaily v stíhacích pretekoch žien na 10 km počas XXIII. zimných olympijských hier 12. februára 2018 v juhokórejskom Pjongčangu. Foto: TASR/Michal Svítok
 
Bratislava 12. februára (TASR) - Reakcie na striebornú medailu slovenskej biatlonistky Anastasie Kuminovej na ZOH 2018 v Pjongčangu v stíhacích pretekoch žien na 10 km:


Ján Kováčik, prezident SFZ: "Osobne som síce priamy prenos nepozeral, ale informáciu o jej striebre už mám. Veľmi jej k nemu gratulujem. Je úžasné, že získala medailu už na jej tretej olympiáde. Je úžasné, ako si dlhodobo udržuje takúto skvelú výkonnosť. Celý víkend som sledoval dianie v Pjongčangu, na slovenskej, českej televízii aj Eurosporte. Dnes zatiaľ nie, keďže je už normálny pracovný deň. Videl som lyžovanie, krasokorčuľovanie, skoro všetko čo bolo. Veľmi silno prajem medailu aj Petre Vlhovej. Verím, že zabojuje a môže to cinknúť aj v jej prípade. Som totiž jej veľký fanúšik."
 

Peter Privara, prezident Slovenského zväzu cyklistiky: "Preteky som pozeral. Je naozaj veľká škoda, že jej to nevyšlo v sobotu a aj dnes nebyť jedného trestného kola, mohlo by z toho byť zlato. Keby sa jej to podarilo na troch olympiádach po sebe, bolo by to úžasné. Dostala sa z 13. miesta na chvíľu aj na čelo, ale ten bežecký výkon sa asi podpísal pod to, že jej na strelnici chýbal trošku väčší pokoj. Dúfam, že to nebola posledná medaila z Pjongčangu, ale že pribudnú aj ďalšie a že zabojujú aj naše lyžiarky. Ako každý bývalý športovec, aj ja sa teším z každého slovenského úspechu."
 

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Slovensko získalo prvú medailu na ZOH: Kuzminová má striebro (12. 2. 2018)
 Kuzminová nevyhrala streleckú lotériu, už vzhliada stíhačku (10. 2. 2018)
 Kuzminová vyhrala šprint v Oberhofe (4. 1. 2018)
 VIDEO: Rozlet Kuzminovej, VŠC Dukla s rekordným číslom na ZOH (20. 12. 2017)
 Kuzminová v pretekoch 3. kola Svetového pohára skončila druhá (16. 12. 2017)
 Kuzminová vyhrala s veľkým náskokom šprint 3. kola Svetového pohára (14. 12. 2017)
 Kuzminová prerušuje kariéru, je druhýkrát tehotná (8. 1. 2015)
 Anastasia Kuzminová je Kráľovnou biatlonovej stopy už 6-krát za sebou (22. 4. 2014)
 Anastasia Kuzminová zvíťazila v záverečných mass pretekoch SP (23. 3. 2014)
 Anastasia Kuzminová triumfovala v stíhačke 9. kola SP v Nórsku (22. 3. 2014)nasledujúci článok >>
Po sotení policajta pod električku v Nemecku zatkli podozrivého
<< predchádzajúci článok
TASR spúšťa novú aplikáciu pre mestá a obce

Toto sú ohlasy športových osobností na senzačné striebro Kuzminovej - diskusné fórum čitateľov