Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

16. januára 2020

Traja ľudia v americkom štáte Alabama mali držať v klietkach deti, skončili v rukách polície


Tagy: deti

Polícia v americkom štáte Alabama zatkla troch ľudí, ktorí údajne držali štyri deti v provizórnych klietkach. Trojica čelí obvineniam z hrubého zaobchádzania s deťmi. Informuje o tom televízia ...Zdieľať
gettyimages 147307007 676x453 16.1.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia v americkom štáte Alabama zatkla troch ľudí, ktorí údajne držali štyri deti v provizórnych klietkach. Trojica čelí obvineniam z hrubého zaobchádzania s deťmi. Informuje o tom televízia CNN.


O prípade informovala kancelária šerifa v okrese Lee, podľa ktorej v pondelok dostali tip na možné hrubé zaobchádzanie s deťmi v dome v meste Smiths Station.

Keď tam policajti prišli vykonať kontrolu, našli tam štyri deti vo veku tri, štyri, desať a jedenásť rokov. Zároveň však objavili dve drevené klietky so zámkami. "Vyšetrovanie odhalilo dôkazy, že deti boli opakovane zamknuté v klietkach," uviedla kancelária.

Policajti zatkli 66-ročnú Pamelu Deloris Bond, 69-ročného Jamesa H. Bonda a 30-ročnú Kyllu Michelle Mann. Všetci čelia obvineniam z hrubého zaobchádzania s dieťaťom mladším ako šesť rokov a z bezohľadného ohrozovania dieťaťa.

Prvá menovaná je okrem toho tiež obvinená z manipulácie s dôkazmi. V dome žilo aj osemmesačné dieťa, ale v čase kontroly sa tam nenachádzalo. Všetky deti prešli do úradnej starostlivosti.


Zdroj: Webnoviny.sk - Traja ľudia v americkom štáte Alabama mali držať v klietkach deti, skončili v rukách polície © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: deti
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Americký Kongres formálne začal proces Trumpovho impeachmentu aj na pôde Senátu
<< predchádzajúci článok
Krajiny obetí zo zostreleného ukrajinského lietadla požadujú od Iránu vyplatenie odškodného

Traja ľudia v americkom štáte Alabama mali držať v klietkach deti, skončili v rukách polície - diskusné fórum čitateľov