Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. októbra 2021

Trnavský župan Viskupič mal pozitívny test na koronavírus, ochorenie si ho našlo i napriek očkovaniuPredseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič má pozitívny test na ochorenieZdieľať
viskupic 676x453 18.10.2021  - Predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič má pozitívny test na ochorenie COVID-19. Informoval o tom na sociálnej sieti s tým, že má stredne ťažký priebeh ochorenia s bolesťami kĺbov, svalov a teplotou mierne nad 37 stupňov. Pozitívne výsledky testu má aj jeho manželka.


Viskupič bol medzi prvými zaočkovanými proti ochoreniu COVID-19 v Trnavskom kraji, prvú dávku vakcíny dostal ešte 5. januára tohto roku. Samosprávny kraj pod jeho vedením organizoval očkovanie vo veľkokapacitných očkovacích centrách, v zariadeniach sociálnych služieb, ale aj výjazdové očkovanie.

Ešte predtým, ako sa Viskupič dozvedel o pozitívnom výsledku testu, zvolal na stredu 20. októbra zasadnutie Zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja. Či sa bude konať a akou formou, zatiaľ samospráva nezverejnila.


Zdroj: Webnoviny.sk - Trnavský župan Viskupič mal pozitívny test na koronavírus, ochorenie si ho našlo i napriek očkovaniu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Andruskó sa opäť postaví pred súd. Rozhodovať bude o aute, ktoré použili pri vražde Kuciaka
<< predchádzajúci článok
Súperom maďarského premiéra Orbána vo voľbách bude nezávislý konzervatívec Márki-Zay

Trnavský župan Viskupič mal pozitívny test na koronavírus, ochorenie si ho našlo i napriek očkovaniu - diskusné fórum čitateľov