08. apríla 2010

Ufa odvrátila druhý mečbal Kazane

Hokejisti tímu AK Bars Kazaň nevyužili v piatkovom 5. zápase finále Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) už svoj druhý mečbal a podľahli Ufe na jej ľade 1:2. ...

khljan lasak Foto: khl.ru

MOSKVA 8. apríla (WEBNOVINY) - Hokejisti tímu AK Bars Kazaň nevyužili v piatkovom 5. zápase finále Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) už svoj druhý mečbal a podľahli Ufe na jej ľade 1:2. Salavat Julajev upravil stav série na 2:3. Obhajca Gagarinovho pohára Kazaň pritom ešte desať minút pred koncom vyhrávala 1:0, no potom prišlo zo strany Ufy vyrovnanie a minútu pred koncom rozhodol o víťazstve domácich Radulov. Na ľade sa objavil aj slovenský útočník v službách Kazane Roman Kukumberg, ktorý na domáceho brankára vyslal jednu strelu a počas 13. striedaní odohral celkovo 9 minút. Šiesty zápas série sa uskutoční 10. apríla v Kazani.