Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. septembra 2023

Ukrajinci zaútočili raketometom HIMARS na ruské veliteľské stanovište, porada sa skončila predčasne (video)Ukrajinský úder raketometom HIMARS na ruské veliteľské stanovište v Chersonskej oblasti na juhu Ukrajiny zabil ôsmich dôstojníkov a ďalších siedmich zranil. Viac ...Zdieľať
titulka ukrajina 1 676x451 26.9.2023 (SITA.sk) - Ukrajinský úder raketometom HIMARS na ruské veliteľské stanovište v Chersonskej oblasti na juhu Ukrajiny zabil ôsmich dôstojníkov a ďalších siedmich zranil.

Viac o téme: Vojna na UkrajineInformácie o umiestnení veliteľského stanovišťa ukrajinskej armáde poskytla Ukrajinská bezpečnostná služba (SBU). Uviedol to web Ukrajinská pravda. Útok raketometom HIMARS ukrajinskí vojaci podnikli počas dennej porady dôstojníkov ruského 24. motostreleckého pluku 70. motostreleckej divízie.Porada sa skončila predčasne," uviedol zdroj Ukrajinskej pravdy a dodal, že ôsmi dôstojníci boli zabití a siedmi zranení.Zdroj: SITA.sk - Ukrajinci zaútočili raketometom HIMARS na ruské veliteľské stanovište, porada sa skončila predčasne (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šeliga dáva podanie na NAKA pre zneužitie právomoci, generálna prokuratúra je podozrivá z krivenia spravodlivosti (video)
<< predchádzajúci článok
Szijjártó podľa Naďa na pokyn Moskvy zasahuje do slovenskej predvolebnej situácie a Smer slúži ako trójsky kôň Putina (video)