Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

25. júla 2010

V augustovej exhibícii Hviezdy SR proti HK NitraV prvej polovici augusta sa hokejoví fanúšikovia v Nitre môžu tešiť na hviezdy slovenského hokeja, ktoré si v exhibičnom stretnutí zmerajú sily s domácim ...Zdieľať
bez nazvu HK Nitra

Foto: SITA/Martin Havran
NITRA 25. júla (WEBNOVINY) - V prvej polovici augusta sa hokejoví fanúšikovia v Nitre môžu tešiť na hviezdy slovenského hokeja, ktoré si v exhibičnom stretnutí zmerajú sily s domácim extraligovým mužstvom HK Nitra. Výnimočná akcia sa uskutoční na nitrianskom zimnom štadióne v utorok 10. augusta 2010 o 17.00 h pod záštitou Nadácie Miroslava Šatana v spolupráci so spoločnosťou Eras Media. V tíme hviezd by sa malo predstaviť viacero slovenských hokejistov z NHL a KHL, z lavičky ich bude koučovať tréner reprezentácie SR Glen Hanlon. Účasť prisľúbil aj generálny manažér slovenského národného tímu Peter Bondra. Výťažok z celého podujatia poputuje prostredníctvom Nadácie Miroslava Šatana na charitatívne účely. O akcii informuje oficiálna stránka klubu HK Nitra.

"Myšlienka usporiadať tento zápas je už pomerne stará a som veľmi rád, že konečne sa premietne do reality. Som si istý, že na nitriansky zimný štadión si nájde cestu niekoľko tisíc divákov. Šanca vidieť v jednom tíme toľko slovenských hviezd neprichádza každý deň, ani každý rok. Na Slovensku je stále veľa detí a rodín, ktoré majú náročný život, lebo zdravie je najcennejšia vec, ktorú si kúpiť nemôžete. Práve snaha pomôcť aspoň niektorým ľuďom bola hlavnou motiváciou, aby sme zorganizovali takýto duel. Verím, že to bude skutočný sviatok hokeja v Nitre," povedal pre hkmnr.sk generálny manažér HK Nitra Róbert Endrödy.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
KHL: Samir Saliji do prípravného kempu HC Lev
<< predchádzajúci článok
Weiss ml. bude hovoriť s trénerom o budúcnosti

V augustovej exhibícii Hviezdy SR proti HK Nitra - diskusné fórum čitateľov