Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Váhy - ročný horoskop na rok 2016Váhy - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2016  - Váhy (23.9.-23.10.)

Práca

V tomto roku bude dôležité mať usporiadané profesionálne a osobné problémy na svojom pracovisku, naučiť sa ich oddeľovať a vychádzať s kolegami. Veľké zmeny neočakávajte ani neplánujte, drobné kroky musia byť dobre naplánované a zmena by mala prísť nevtieravo. Ochrániť sa pred rečami druhých a usilovať sa o to, aby ste sa nestali súčasťou týchto hodnotení, by malo byť vašou výbavou. Ak sa vám podarí odlíšiť a sústrediť sa na pracovné ciele, môžete docieliť výrazných úspechov v júli a novembri.
 

Vzťahy

Komu začal v minulom roku vážny vzťah, v roku 2016 bude pokračovať, kto ešte nenašiel lásku, bude mať šance tento rok, šťastné stretnutie očakávajte v septembri. Pozitívnym obratom bude, že zásluhou planéty Urán spoznáte nových priateľov a utužia sa staré priateľstva. Láska sa stane súčasťou vášho života a vy sa nebudete musieť namáhať ju nájsť. Váš partner vám bude venovať väčšiu pozornosť a podporu viac ako obvykle. Ešte pred tým však bude potrebné vytvoriť predpoklady pre hlboký vzťah, čo znamená prijatie vzájomnej zodpovednosti za spoločné šťastie.
 

Peniaze

V januári sa naplnia očakávania zamestnancov, ktorí môžu dostať pridané. V apríli sa vám už bude vidieť, že vaše finančné zdroje vysychajú, v lete však príde príjemné oživenie rodinného rozpočtu, tiež niekto môže v máji uzavrieť výhodnú dohodu s ľuďmi spojenými zo sveta financií. V auguste nerealizujte svoje finančné plány, pristúpte k nim až od septembra.
 

Zdravie

Dobré zdravie pre váhy znamená dobré duševné zdravie, vzťahy s rodinou a harmóniu v domácnosti. V tomto roku zintenzívni pohyb na čerstvom vzduchu, čo bude dobré pre svalový  tonus a pocit duševnej rovnováhy. Január môže byť pre vás náročný na pohyb, stuhnuté svalstvo okolo bedrovej chrbtice uvoľníte v bazéne alebo vírivke. V lete veľa používajte opaľovacie krémy, budete mať veľmi citlivú pleť až do októbra.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop

»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Škorpión - ročný horoskop na rok 2016
<< predchádzajúci článok
Panna - ročný horoskop na rok 2016