Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Škorpión - ročný horoskop na rok 2016Škorpión - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2016 - Škorpión (24.10.-22.11.)

Práca

Toto obdobie znamená pre škorpiónov obratnosť a vysoký výkon, nevyľakajú sa žiadneho problému a budete ho môcť hravo vždy  vyriešiť bez pocitov veľkého preťaženia. Planéta Urán môže priniesť isté náhlej okolnosti, ktorým sa budete musieť v práci prispôsobovať, u niekoho zase môže ponúknuť nové miesto. V tomto roku máte tendenciu sa stýkať s podnikateľmi a finančníkmi, chuť ku kreativite dostane zelenú. V závere roka však uberte plyn a vyhýbajte sa zbytočným konfrontáciám.
 

Vzťahy

V tomto roku je pre škorpiónov naznačená stabilita vo vzťahoch, zvýši sa okruh priateľov a ľudí budú k vám magneticky priťahovaní. Osoby bez partnera urobia pokrok v rozhodnutí nájsť si partnera pre celý život. Jupiter vám dopraje šťastie pri výbere partnera vo februári a máji. Ak už ste vo vzťahu, bude intenzívnejší ešte viac, môžete zažiť spolu viac šťastia a intimity. Spoločné akcie podporujú váš rast, bude to rok spoločných činností a cestovania. V druhej polovici roka pre narodených prvej dekády (24.10. - 2.11.) sa naskytne príležitosť prejaviť svoju lásku starostlivosťou o svoju milovanú osobu v tehotenstve alebo chorobe.
 

Peniaze

V tomto roku by ste sa mali riadiť väčšou opatrnosťou, kam svoje peniaze budete investovať, najmä v júni a októbri. O vaše finančné záležitosti sa bude treba starať už od začiatku roka, v marci prijať preventívne opatrenia, aby sa zabránilo zbytočným nákladom. Okolo 14.5. sa môže maximalizovať váš zisk zo vzdialených zdrojov, investície a pôžičky realizujte v júli.
 

Zdravie

Aj keď bývate málokedy chorí, dávajte pozor na signály svojho tela, zabráňte stresu z každodenného života, ak by sa vás zmocňoval. Kroťte svoju húževnatosť, naučte sa relaxovať a robiť prestávky. Tento rok môžu hroziť náhle pády a poranenia nôh. Nemôžete žiť ani stále v pokoji, je dobré riadiť sa kombináciou aktívnych a kľudových fáz. Od septembra budete plní energie a vaše sebavedomie bude rásť.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop

»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Strelec - ročný horoskop na rok 2016
<< predchádzajúci článok
Váhy - ročný horoskop na rok 2016

Škorpión - ročný horoskop na rok 2016 - diskusné fórum čitateľov